Fuar alanında tcontec, kablosuz kulaklık kullanımı

Yüksek ses, gürültü, uğultu bir fuardaki belkide en can sıkıcı faktördür. Hepimiz fuara katılımcı olduğumuzda zaman, para ve takım çalışması yapıyoruz. Etkili bir görüntü oluşturmak istiyoruz. En yüksek kalitede ses sistemi, görüntüğ sistemleri kuruyoruz. Markamızı, projelerimizi, mesajımızı açık seçik ürün ve hizmetlerimize ilgi istiyoruz.

Üst üste yaşadığınız yorucu fuar günlerinden sonra katıldığınız fuarın geri bildirimlerini izliyor, bekliyorsunuz. Fuarda etkili fırsatlar yakalayabilmek için, hedef kitlenize ulaşmak için sadece fuardaki standınızda beklemez aynı zamanda farklı etkinlikler düzenler, düzenlenen etkiliklerine katılırız.

İletişim

istanbul anadolu : +90 216 390 9048
istanbul avrupa : +90 212 211 4951
Gsm Avea : +90 554 669 2715

Email: bilgi@tcontec.net
Pazartesi, Cumartesi : 09:00-18:00

Toplantı salon ses sistemi
Fuar standı, alanında simultane çeviri sistemi | kablosuz dinleme, kablosuz kulaklık, kablosuz mikrofon, tour guide, rehber dinleme, ses sistemi

Kongre, seminer, sempozyum gibi toplantı etkinliklerinde simultane sistem olarak.....

Açık alanda simultane sistem
Fuar standı, alanında simultane çeviri sistemi| kablosuz dinleme, kablosuz kulaklık, kablosuz mikrofon, tour guide, rehber dinleme, ses sistemi

Konuşmacı ile dinleyicilerin konuştukları dil farklı olduğunda simultane sistem ideal bir çözümdür. Üstelik açık alanda.

Parçalar